O naszym lombardzie

 

Istniejemy od 2004 roku. Przez lata działalności, zapracowaliśmy na opinię rzetelnego partnera. Dobre relacje z klientami to kapitał, który dziś procentuje. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy bogaty wachlarz usług, dzięki któremu możemy sprostać indywidualnym potrzebom. Cenimy nie tylko czas i pieniądze, lecz także zaufanie naszych klientów.

 

Jesteśmy elastyczni

Lata doświadczenia zdobywanego w tej złożonej branży umożliwiły nam wypracowanie efektywnej współpracy. Wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy elastyczni. Wciąż poszerzamy naszą bazę produktów, przyjmujemy każdą rzecz, która przedstawia wartość handlową. Dysponujemy także własnym transportem, dzięki czemu zastawy o dużych gabarytach możemy odebrać sami. Jeśli masz wątpliwości, przyjdź do naszej siedziby i skonsultuj je z nami.

 

Bezpieczeństwo i dyskrecja

Nasza firma znajduje się pod opieką uznanej firmy ochroniarskiej Juventus. Najwyższej klasy profesjonaliści dbają o bezpieczeństwo powierzonych zastawów. Dbamy także o maksymalny komfort współpracy. Zapewniamy daleko idącą dyskrecję. Jesteśmy wiarygodni i uczciwi.

 

Czas zmian

Inwestujemy w rozwój. Od 2012 roku nasza firma stacjonuje pod tym samym adresem ale w nowym lokalu. Od pewnego czasu, część oferty udostępniamy na aukcjach serwisu internetowego Allegro. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, które ułatwią klientom korzystanie z naszych usług.

 

Lombard Fokus

93-504 Łódź

ul. Cieszkowskiego 7

tel.: 42 648 10 69

mobile: 518 545 555

fokuslombard@gmail.com